A jeni duke kërkuar për një Telefoni slots faturë depozitave lojë që ka ngarkesa e rrotullime falas dhe opsione të tjera bonus? Well if that's the case, atëherë pagesë Spin Qyteti zhvilluar nga Bet Digital duhet të përshtaten me stilin tuaj. Ky rishikim do t'ju informojë se si ju mund të përfitojnë nga ky slot online sot.

luaj kazino jetojnë në internet

Duke ditur pak më shumë për këtë telefon Bill Slots Depozitave lojë

Në Free Spin City, Ju keni një lojë slot projektuar me 3 rreshtave, 5 reels dhe 20 paylines. Slot është i bazuar në glitz dhe magjepsës të qytetit të madh. Në sfond të errët, ju keni siluetën e lartë ndërtesa.

Këto rritje të lartë ndërtesa janë ndezur nga dritat që janë ndezur nga banorët e tyre. Ky telefon slots faturë game depozitave ka simbolet e dy vlerave të rëndësishme, të cilat janë simbolet me vlerë të lartë të ulët dhe. Ju keni një, J, K, Q dhe 10 përfaqësojnë simbolet e tua me vlerë të ulët.

Simbolet me një vlerë më të lartë janë disa monedha ari, një çift të luajtur zare, një simbol lopatë dhe një shenjë e artë dollar. Kur ju e tokës këto simbole në rrotullat në një mënyrë të përputhen, ju mund të fitojë shpërblime të holla.

Vendosur baste tuaj per rrotullim është bërë përmes faturën tuaj të telefonit. Kjo është një e lehtë, pa stres dhe mënyrë e sigurt për të luajtur slot preferuar tuaj online, pa pasur nevojë të shqetësuar në lidhje me zbulimin e informacionit kartën tuaj të kreditit.

Bonus Dhe Icons Wild në këtë telefon Bill Slots Depozitave lojë

Ju keni një simbol të egra që është e përfaqësuar nga një simbol dekorativ Art. Ky simbol do të ndryshojë si simbole të lartë dhe të ulët në rrotullat. Ajo do të rafte deri në rrotullat për të ndihmuar lojtarët të fituar fitore. Një bonus simbol rrotullime falas është gjithashtu i pranishëm në këtë slot. Kjo ikonë do të aktivizojë lojë bazë karakteristika bonus kur ju të përputhen deri në një numër të paracaktuar e simboleve të lirë rrotullim në rrotullat.

Rrotullime falas Bonus Feature

Kur ju tokë një numër minimal të tre ikonave rrotullime falas në rrotullat, ju do të shkaktonte raundin rrotullime falas. Ju janë dhënë një numër total prej 8 rrotullime falas. megjithatë, ju merrni mundësi për të luajtur një Rrota e fatit bonus rrumbullakët, ku ju mund të fitoni rrotullime falas shtesë dhe shumëzuesit si ju të luajnë.

Për të përmbledhur

Ju mund të fillojnë të luajnë këtë telefon slots Bill lojë depozitave, thjesht mbajnë një telefon celular. Slot gjithashtu vjen me një përzgjedhje të katër mini-lojë. Lojtarët duhet të jenë të kënaqur me gameplay e saj, grafika denja dhe Theme Music thjeshtë.

Më të lozurat

100% Welcome Bonus Deri në £ / € / $ 200

New players only. Wagering ndodh nga bilanci reale parë. 50x wagering the bonus, Kontributi mund të ndryshojnë për lojë. Available on selected games only. Kërkesa wagering është llogaritur në vetëm baste bonus. Bonus është e vlefshme për 30 Days from issue. Max konvertimit: 5 times the bonus amount. Kushtet e plota të zbatohen.