Duke u kthyer totems është edhe një unik slots internet histori që flet më shumë për shekuj i vjetër civilizimit Mayan dhe misteret rreth tij. kjo 5 game mbështjell slot është luajtur me 11 paylines fikse ju mund të bast në dhe është vendosur në sfondin e një shkretëtirë me cacti dhe shkëmbinjtë përreth. A qëndron e kuqe indian ruajtjen totems shenjta që tjerr horizontalisht në pozicionet e tyre fikse me simbolet e maska ​​fytyrë në stilin Mayan. Ju mund të vendosni sasi të bast duke filluar me një minimum prej vetëm £ 0.10 dhe mund të rrisë kunjat e tu, të gjithë rrugën në £ 100 në rrotullim.

Rreth zhvilluesi i Totems rrotulluese:

kjo slots internet Loja është zhvilluar nga Thunderkick, një kompani inovative lojrave me serverin e tyre të largët të lojrave që ofron performancë të lartë-shpejtësi dhe qasje nga kudo në botë. Ata kanë shumë çmimin fituar lojëra për kredi e tyre dhe ata janë duke u luajtur nga përdoruesit në mbarë botën në desktop dhe pajisje të lëvizshme.

Për lojë

simbolet bazë e lojës së janë të përfaqësuar nga maska ​​fytyrë e tigër, njeri, grua, kafshë, zog dhe një grabitqar. Tigër paguan më të lartë me 10 herë shuma e përgjithshme tuaj bast, kur pesë prej tyre shfaqet në rresht në një linjë pagese aktive. Më shumë rreshtat e këtyre simboleve të thotë një shans për të fitoreve të shumta të mëdha që mund të bëjnë të pasur. Bonusi tiparet e këtij slots internet lojë janë të përfaqësuar nga një gjarpër dhe një simbol aktiv Vulture fytyrë.

  • Thunder Reel: Simboli snake përfaqësojë këtë funksion dhe kur ajo shfaqet gjatë një rrotullim, tërë mbështjell mbështjell bëhet një bubullimë. Kjo mënyrë konverton të gjitha simbolet e fjetur Vulture në të egra aktive që zëvendëson për të gjithë, përveç simbolet gjarpër. Kështu mundësinë tuaj për të fituar në këtë slots internet Loja rritet me këtë funksion dhe më shumë paraqitjet gjarpër më tej të rritur fitimet tuaja. Çdo mbështjell Thunder ofron një rrotullim të lirë dhe të mbetet kështu deri në fund të rrotullimit, duke hapur rrugën për aktivizimin e më shumë karakteristika të egra.
  • Bonus Thunder lojë: Kur tre ose më shumë simbole gjarpër të shfaqet gjatë një rrotullim, kjo lojë bonus është shkaktuar. Këtu ju do të merrni 5 rrotullime falas dhe të gjitha lëkundet Thunder mbeten të ngjitet deri në fund të lojra falas. Atmosfera gjatë kësaj loje është i tmerrshëm si ajo kthehet në natë dhe drita nga simbolet ndritshme ngjyra të ndezura në rrotullat reflektojë mbi shkretëtirë që duket mahnitëse.

përmbledhje: Me mendje defekt grafika dhe tingujt për të bërë përvojën tuaj lojrave një fun mbushur, kjo slots internet Loja ofron 96.1% si RTP me disa bonuse fiton.

 

Më të lozurat

100% Welcome Bonus Deri në £ / € / $ 200

New players only. Wagering ndodh nga bilanci reale parë. 50x wagering the bonus, Kontributi mund të ndryshojnë për lojë. Available on selected games only. Kërkesa wagering është llogaritur në vetëm baste bonus. Bonus është e vlefshme për 30 Days from issue. Max konvertimit: 5 times the bonus amount. Kushtet e plota të zbatohen.